Dla Przemysłu

Oferujemy szereg rozwiązań zarówno dla przemysłu, producentów, jak i hobbystów. Bogactwo form jakie można uzyskać dzięki technice grawerowania laserowego pozwala zaspokoić większość potrzeb związanych z opisywaniem, oznaczaniem, znakowaniem produktów, urządzeń czy obiektów. Najbardziej popularne wśród naszych propozycji są oznaczniki kablowe, tabliczki znamionowe i opisowe, a także panele grawerowane do urządzeń.

Oznaczniki kablowe

Trwałe, grawerowane oznaczniki kablowe, odporne na warunki atmosferyczne. Wykonane na laminacie gr. 1,5mm, w różnych kolorach zgodnie ze specyfikacją klienta.

Treść oznaczników przesyłamy w dowolnym formacie tekstowym (pliki word, excel, pdf). Przygotowana wizualizacja przesyłana jest do klienta celem ustalenia ostatecznych wymiarów i układu treści.

Oznaczniki dostarczane są w postaci tafli – z której oznaczniki są odłamywane. Dzięki temu instalator otrzymuje wygodny zestaw, zamiast “rozsypanki”. Eliminuje to problem “poszukiwania” właściwego oznacznika. Klient zyskuje czas, a więc i pieniądze.

Tabliczki znamionowe i opisowe

Nasi klienci często poszukują trwałych, dobrej jakości tabliczek opisowych i znamionowych. Nasze produkty przygotowujemy w oparciu o wysokiej jakości laminaty grawerskie, dostępne w różnych grubościach i kolorach. Szczególną popularnością cieszą się tabliczki imitujące metal: kolory – aluminium szczotkowane, srebrny szczotkowany lustrzany – to faworyci. Większy przemysł wybiera najczęściej klasyczne tabliczki białe z czarnymi napisami lub czarne z grawerem białym. Wszystko zależy od potrzeb i charakteru produktu. Oferujemy dowolne wymiary, swobodę w dobieraniu kształtu i otworowania.

Realizację zdecydowanie przyspiesza odpowiednie przygotowanie projektu. Najlepiej, gdy przesłany jest w formie pliku wektorowego (Corel draw (.cdr), autocad( .dxf .dwg), lub pdf. Jednak nawet wówczas gdy klient ma tylko projekt “na kartce” jesteśmy w stanie przygotować odpowiednią propozycję, bazując na doświadczeniu w branży.

Panele, pulpity do urządzeń i prototypów

Nasza pracownia jest idealnym miejscem dla wszystkich ludzi z pasją, majsterkowiczów i hobbystów nie tylko dla poważnych producentów. Doskonale wiemy jak żmudny jest proces prototypowania urządzeń i jak wielkie znaczenie dla efektu finalnego ma wygląd zewnętrzny produktu. Nierzadko panel frontowy wzmacniacza, urządzenia jest kropką nad “i” finalizującą projekt. Tutaj służymy doświadczeniem i odpowiednimi narzędziami.

Shopping Cart